SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
750 000 €
(3 886 € / m²)
Predaj
6 a více
193 m²
Boulevard du Colonel Robert Baillet, Royan

miestnosti6 a více
plocha193 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Face à la grande plage de Royan, ce superbe appartement en souplex de 193 m2 offre un cadre de vie rare, à la fois élégant et confortable. Situé en re...

Elektrické
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Boulevard du Colonel Robert Baillet, Royan
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ZEFIR IMMOBILIER