SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
175 000 €
(4 375 € / m²)
Predaj
2+1
40 m²
Boulevard du Colonel Robert Baillet, Royan

miestnosti2+1
plocha40 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Situé au 1er étage d'une petite copropriété bien entretenue, cet appartement T2 traversant d'environ 40 m² vous séduira par sa luminosité et son charm...

Plynové
Vek ponuky: 7dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

Boulevard du Colonel Robert Baillet, Royan
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ZEFIR IMMOBILIER