SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
126 000 €
(1 909 € / m²)
Predaj
4+1
66 m²
Rue Schabis, Richwiller

miestnosti4+1
plocha66 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

A VENDRE ......Bel appartement de type F4 sur la commune de Richwiller.Quartier calme et verdoyant, au 3 éme et avant dernier étage, appartement en tr...

Elektrické
Vek ponuky: 147dní
Aktualizované: 13dní

Lokalita

Rue Schabis, Richwiller
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

4% immobilier CERNAY