SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
345 000 €
(3 670 € / m²)
Predaj
4+1
94 m²
Rue de Mars, Reims

miestnosti4+1
plocha94 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

iad France - Justine Gaudin vous propose: Appartement 4 pièces – Lumineux, sans travaux, avec parking et cave.Situé à proximité de l’Église Saint-Andr...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Rue de Mars, Reims
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France