SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
118 800 €
(4 569 € / m²)
Predaj
1+1
26 m²
Rue de Mars, Reims

miestnosti1+1
plocha26 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

À vendre, appartement cosy récemment rénové ! Ce bien de 26 m2 situé en hyper centre de Reims au 41 rue des Telliers vient d'être entièrement rénové, ...

Parametre

Vygenerované z AI

Po rekonštrukciiZariadenýOtvorený obývací priestorSprchovací kútSamostatné wcPodlažie

Elektrické
Vek ponuky: 128dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Rue de Mars, Reims
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Signature L'agence Immobilière