SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
259 000 €
(2 815 € / m²)
Predaj
5+1
92 m²
Rue de Mars, Reims

miestnosti5+1
plocha92 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

iad France - Alexandra Mautrait vous propose: Appartement Familial Lumineux - 5 Pièces - Quartier Reims CentreCet appartement familial de 92m², situé ...

Ostatné
Vek ponuky: 149dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Rue de Mars, Reims
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France