SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
195 000 €
(3 482 € / m²)
Predaj
3+1
56 m²
Square d'Angiviller, Rambouillet

miestnosti3+1
plocha56 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

SPECIAL INVESTISSEURS - Découvrez ce charmant appartement de 56 m², niché au 2ᵉ étage d'une résidence moderne et paisible à Rambouillet, datant de 201...

Plynové
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Square d'Angiviller, Rambouillet
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ZEFIR IMMOBILIER