SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
299 000 €
(4 530 € / m²)
Predaj
3+1
66 m²
Square d'Angiviller, Rambouillet

miestnosti3+1
plocha66 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Situé à Rambouillet CENTRE-VILLE, dans une résidence récente AGRÉABLE et au CALME, entre l'appartement et la maison de ville, venez découvrir en EXCLU...

Ostatné
Vek ponuky: 9dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

Square d'Angiviller, Rambouillet
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

BLB IMMOBILIER