Výpis ponúk
9
9
9
292 000 €
(7 892 € / m²)
Predaj
2+1
37 m²
Porto-Vecchio
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
37 m²
kúpeľne
AVRETTO RESIDENCE – PORTO-VECCHIO
Just a 2-minute walk from the city center, discover the AVRETTO Residence, a new development ideally located on R...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Výťah
Klimatizácia
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
6dní
Aktualizované:
6dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Porto-Vecchio
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.