SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
120 000 €
(1 600 € / m²)
Predaj
3+1
75 m²
Rocade Sud, Perpignan

miestnosti3+1
plocha75 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

iad France - Julien Feger vous propose: Découvrez ce bel appartement 3 pièces d’environ 75 m², situé à Perpignan, au 5ème étage d’un immeuble de 6 éta...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Rocade Sud, Perpignan
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France