Výpis ponúk
16
16
16
750 000 €
(11 364 € / m²)
Predaj
3+1
66 m²
Place Saint-Pierre, Paris
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
66 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Between Square d'Anvers and Montmartre, in a beautiful
stone building, charming three-room
three-room apartment measuring 66.09sqm loi Carrez.
On t...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Otvorený obývací priestor
Vaňa
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
E - Nehospodárna
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Plynové
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
495dní
Aktualizované:
495dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Place Saint-Pierre, Paris
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.