SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
730 000 €
(11 587 € / m²)
Predaj
2+1
63 m²
Rue de Lisbonne, Paris

miestnosti2+1
plocha63 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Nestled in the prestigious 8th arrondissement of Paris, this exquisite apartment spans 63.26 m² and offers a spacious bedroom, as well as a bright liv...

Plynové
Vek ponuky: 491dní
Aktualizované: 491dní

Lokalita

Rue de Lisbonne, Paris
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Vaneau Saint-Honoré