SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
2 650 000 €
(13 731 € / m²)
Predaj
5+1
193 m²
Rue de Ponthieu, Paris

miestnosti5+1
plocha193 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Fairway Luxury Real Estate offers this elegant family apartment located in the heart of one of the most sought-after micro-neighborhoods in the 17ᵉ ar...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Rue de Ponthieu, Paris
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

FAIRWAY LUXURY REAL ESTATE