SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
245 000 €
(9 423 € / m²)
Predaj
2+1
26 m²
Rue Ordener, Paris

miestnosti2+1
plocha26 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

iad France - Amandine Mégard vous propose: Appartement 2 pièces 'Clefs en main' entièrement rénové à Paris 18ème, rue Baudelique.Idéal premier achat, ...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Rue Ordener, Paris
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France