Výpis ponúk
16
16
16
690 000 €
(10 000 € / m²)
Predaj
3+1
69 m²
Rue Ordener, Paris
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
69 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Boulevard Ornano (DPE E) Métro Marcadet Poissonniers (L.4) ou Simplon (L.4) Très bel appartement typiquement Art Déco, plein de détails plaisants, aux...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Výťah
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Samostatná kuchyňa
Drevená podlaha
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
E - Nehospodárna
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
2dní
Aktualizované:
2dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Rue Ordener, Paris
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.