SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
447 000 €
(13 147 € / m²)
Predaj
2+1
34 m²
Avenue Gabriel, Paris

miestnosti2+1
plocha34 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Located on Rue du Cirque, on the 5th and top floor of a beautiful Haussmannian building (stair access), this one-bedroom apartment benefits from an op...

Elektrické
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Avenue Gabriel, Paris
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

BARNES Pied-à-Terre Saint Honoré