SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
686 000 €
(8 366 € / m²)
Predaj
3+1
82 m²
Rue Pouchet, Paris

miestnosti3+1
plocha82 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Découvrez ce superbe appartement de 82 m², niché au cœur du 17ème arrondissement de Paris, dans un immeuble datant des années 1930. Ce bien allie le c...

Plynové
Vek ponuky: 11dní
Aktualizované: 11dní

Lokalita

Rue Pouchet, Paris
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ZEFIR IMMOBILIER