SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
315 000 €
(9 000 € / m²)
Predaj
2+1
35 m²
Rue Riblette, Paris

miestnosti2+1
plocha35 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

iad France - Maria Hary vous propose: À VENDRE – Charmant 2 pièces au cOEur du Quartier Saint-Fargeau.Situé dans un quartier recherché de Saint-Fargea...

Ostatné
Vek ponuky: 8dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

Rue Riblette, Paris
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France