SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
865 000 €
(8 480 € / m²)
Predaj
5+1
102 m²
Boulevard de Magenta, Paris

miestnosti5+1
plocha102 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Entdecken Sie diese großzügige 5-Zimmer-Wohnung im lebendigen Stadtteil Porte-Saint-Denis im 10. Arrondissement von Paris. Die Immobilie besticht durc...

Plynové
Vek ponuky: 8dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

Boulevard de Magenta, Paris
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

CFE - Compagnie Foncière Européenne