SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
999 000 €
(15 609 € / m²)
Predaj
3+1
64 m²
Rue de Rome, Paris

miestnosti3+1
plocha64 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavNovostavba
suterénNie
terasaNie

Popis

BARNES is listing this charming 65m² (700 sq ft) apartment, fully renovated to a high standard, situated on the second floor of a magnificent period b...

Plynové
Vek ponuky: 10dní
Aktualizované: 9dní

Lokalita

Rue de Rome, Paris
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

BARNES Pied-à-Terre Saint Honoré