SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 100 000 €
(13 924 € / m²)
Predaj
2+1
79 m²
Rue Gaillon, Paris

miestnosti2+1
plocha79 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Paris 2nd (limit 1st) - Opéra / Fontaine Gaillon - Perfect pied-à-terre - On the 3rd floor with elevator - 2/3 main room apartment - Surface area of 7...

Ostatné
Vek ponuky: 13dní
Aktualizované: 13dní

Lokalita

Rue Gaillon, Paris
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

A1 PALAIS ROYAL IMMOBILIER