SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
570 000 €
(8 507 € / m²)
Predaj
3+1
67 m²
Rue Albert Bayet, Paris

miestnosti3+1
plocha67 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

iad France - José Pereira Fernandes vous propose: Grand appartement de 3 pièces de 67.87m2, avec son balcon en enfilade de 20m2, et sa vue panoramique...

Ostatné
Vek ponuky: 319dní
Aktualizované: 29dní

Lokalita

Rue Albert Bayet, Paris
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France