Výpis ponúk
16
16
16
1 850 000 €
(17 290 € / m²)
Predaj
4+1
107 m²
Rue du Four, Paris
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
4+1
plocha
107 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Paris VI - Saint-Germain-des-Prés - Sèvres Babylone
In a beautiful freestone building dating from 1880, the VANEAU group offers this charming apart...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Výťah
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
E - Nehospodárna
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Plynové
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
340dní
Aktualizované:
339dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Rue du Four, Paris
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.