Výpis ponúk
14
14
14
499 000 €
(3 929 € / m²)
Predaj
4+1
127 m²
Rue des Merles, Ornex
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
4+1
plocha
127 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Ref. 1868SR EXCLUSIVELY AT SWIXIM INTERNATIONAL
Ornex, close to the Arcades center and amenities (schools, buses, shops), you will be charmed by th...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Internet
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
E - Nehospodárna
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Elektrické
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
80dní
Aktualizované:
51dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Rue des Merles, Ornex
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.