SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
80 000 €
(964 € / m²)
Predaj
5+1
83 m²
Rue du Renoyer, Orange

miestnosti5+1
plocha83 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

iad France - Claude Garcia vous propose: Appartement de 83 m2, de type 5 dont 3 chambres situé au 2,5 ème étage avec ascenseur, exposé plein Sud, gran...

Ostatné
Vek ponuky: 56dní
Aktualizované: 49dní

Lokalita

Rue du Renoyer, Orange
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France