SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
160 000 €
(1 322 € / m²)
Predaj
5+1
121 m²
Rue de Paris, Noailles

miestnosti5+1
plocha121 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

iad France - Magali Dumont vous propose: Appartement 5 pièces lumineux et spacieux à NoaillesCet appartement de 121,34 m² sur plusieurs niveaux se tro...

Ostatné
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Rue de Paris, Noailles
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France