SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
158 900 €
(2 091 € / m²)
Predaj
4+1
76 m²
Chemin de la Faisane, Nîmes

miestnosti4+1
plocha76 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

iad France - Christophe Dumont vous propose: Nîmes - Rue Flamande - Appartement duplex de 4 pièces avec terrasse.Appartement de 76m² au 1e et dernier ...

Ostatné
Vek ponuky: 6dní
Aktualizované: 6dní

Lokalita

Chemin de la Faisane, Nîmes
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France