SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
99 000 €
(1 031 € / m²)
Predaj
5+1
96 m²
Rue Max Raphel, Nîmes

miestnosti5+1
plocha96 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

EXCLUSIVITE NIMES LE PARC DES SPORTS APPARTEMENT T5 96 M2 ASCENSEUR PARKING CAVE. Situé dans la résidence Le Parc des Sports, à proximité du stade Mar...

Plynové
Vek ponuky: 17dní
Aktualizované: 17dní

Lokalita

Rue Max Raphel, Nîmes
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tourdiat Immobilier