SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
169 000 €
(2 036 € / m²)
Predaj
4+1
83 m²
Chemin de la Faisane, Nîmes

miestnosti4+1
plocha83 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

iad France - Laurie Fontaine-Carretero vous propose: Appartement 4 Pièces - Nîmes - RichelieuBienvenue dans cet appartement entièrement rénové de 83m...

Parametre

Vygenerované z AI

Samostatná kuchyňaSamostatné wcPo rekonštrukcii

Ostatné
Vek ponuky: 130dní
Aktualizované: 130dní

Lokalita

Chemin de la Faisane, Nîmes
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France