SUPA24
Obývačka; drevená podlaha, prirodzené svetlo, moderný štýl, vysoké stropy
Obývačka
Obývačka
398 000 €
(2 689 € / m²)
Predaj
5+1
148 m²
Rue Max Raphel, Nîmes

miestnosti5+1
plocha148 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

RARE ! NIMES CENTRE VILLE - EMPLACEMENT EXCEPTIONNEL - QUAI DE LA FONTAINE - Situé au 1er étage sans ascenseur d'une petite copropriété, appartement d...

Ostatné
Vek ponuky: 135dní
Aktualizované: 135dní

Lokalita

Rue Max Raphel, Nîmes
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

l'Adresse - Agence du Midi - l'Adresse - Agence du Midi