SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
195 000 €
(2 746 € / m²)
Predaj
3+1
71 m²
Rue Max Raphel, Nîmes

miestnosti3+1
plocha71 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

NIMES CENTRE VILLE idéalement situé à quelques pas de l’église Saint-Paul, dans le centre historique de Nîmes, cet appartement T3 de 71,13M2 LC vous s...

Ostatné
Vek ponuky: 315dní
Aktualizované: 37dní

Lokalita

Rue Max Raphel, Nîmes
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tourdiat Immobilier