SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
298 000 €
(4 656 € / m²)
Predaj
3+1
64 m²
Boulevard de l'Armée des Alpes, Nice

miestnosti3+1
plocha64 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

SOUS COMPROMIS // Nice - Vieux Nice - 3 Pièces // Idéalement situé au cœur du Vieux Nice, à quelques pas du Cours Saleya, découvrez cet appartement d...

Parametre

Vygenerované z AI

Otvorený obývací priestorSamostatné wcChodbaPo rekonštrukciiNutná rekonštrukcia

Elektrické
Vek ponuky: 492dní
Aktualizované: 492dní

Lokalita

Boulevard de l'Armée des Alpes, Nice
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Maison Cino Real Estate