Výpis ponúk
12
12
12
248 000 €
(4 769 € / m²)
Predaj
2+1
52 m²
Avenue René Boylesve, Nice
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
52 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
A 300 mètres de la poste St Barthélémy, dans un immeuble standing au 2° étage .
2 pièces 53 m2, double exposition, calme
terrasse au sud de 9 m2.
T...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Výťah
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
E - Nehospodárna
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Plynové
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
492dní
Aktualizované:
491dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Avenue René Boylesve, Nice
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.