SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 690 000 €
(11 901 € / m²)
Predaj
5+1
142 m²
Avenue de Seilern, Nice

miestnosti5+1
plocha142 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavNovostavba
suterénNie
terasaÁno

Popis

Dieses exklusive Apartment mit 142,8 m² Wohnfläche befindet sich in bester Lage von Rimiez in Nizza und bietet einen spektakulären Blick auf das Meer ...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Avenue de Seilern, Nice
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

John Taylor Saint-Jean-Cap-Ferrat