SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
328 000 €
(6 431 € / m²)
Predaj
2+1
51 m²
Avenue de la Lanterne, Nice

miestnosti2+1
plocha51 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Découvrez à Nice un appartement unique en son genre, situé au 2e étage surélevé d'une résidence prestigieuse d'un quartier côté .
Doté d'un ascenseur,...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

VýhľadTerasaSamostatná kuchyňaSamostatné wcPodlažie

Elektrické
Vek ponuky: 9dní
Aktualizované: 9dní

Lokalita

Avenue de la Lanterne, Nice
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ZEFIR IMMOBILIER