SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
936 000 €
(12 822 € / m²)
Predaj
3+1
73 m²
Boulevard de l'Armée des Alpes, Nice

miestnosti3+1
plocha73 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

iad France - Sarah Rozière (06 99 86 19 42) vous propose : Appartement 3 pièces en duplex avec toit-terrasse.Situé au calme d'une petite place, à quel...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

TerasaOtvorený obývací priestorPrirodzené svetloVýhľad

Ostatné
Vek ponuky: 72dní
Aktualizované: 72dní

Lokalita

Boulevard de l'Armée des Alpes, Nice
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France