Výpis ponúk
9
9
9
255 000 €
(8 500 € / m²)
Predaj
2+1
30 m²
Boulevard Jean Jaurès, Nice
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
30 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Apartment between the Coulée verte and the Old Nice,
Rare opportunity, located in the heart of Old Nice between the famous Coulée verte and the mos...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Klimatizácia
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Novostavba
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Tepelné čerpadlo
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
77dní
Aktualizované:
21dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Boulevard Jean Jaurès, Nice
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.