Výpis ponúk
7
7
7
263 000 €
(8 484 € / m²)
Predaj
1+1
31 m²
Rue de la Condamine, Nice
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
1+1
plocha
31 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Au calme, dans bel ancien réhabilité et sécurisé,
studio de 31 m2 entièrement équipé,
2° étage avec ascenseur balcon,
cave en sous-sol et parking ...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Výťah
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
99dní
Aktualizované:
1dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Rue de la Condamine, Nice
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.