Výpis ponúk
24
24
24
310 000 €
(10 000 € / m²)
Predaj
1+1
31 m²
Place de l'Ile de Beauté, Nice
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
1+1
plocha
31 m²
kúpeľne
Nice Le Port Franck Pilatte
Dans une de plus belles résidences du boulevard Frank Pilatte bord de mer.
F1 au deuxième étage avec ascenseur et terr...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
E - Nehospodárna
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Plynové
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
351dní
Aktualizované:
27dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Place de l'Ile de Beauté, Nice
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.