SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
80 000 €
(988 € / m²)
Predaj
4+1
81 m²
Rue Saint-Étienne, Nevers

miestnosti4+1
plocha81 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Plongez dans le charme de cet élégant appartement de 81 m², niché au sommet d'une résidence bien entretenue à Nevers. Ce T4, baigné de lumière naturel...

Plynové
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Rue Saint-Étienne, Nevers
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ZEFIR IMMOBILIER