Výpis ponúk
10
10
10
254 800 €
(2 548 € / m²)
Predaj
5+1
100 m²
Chemin du Halage, Nantes
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
5+1
plocha
100 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Appartement 5 pièces 100m2, avec une loggia et séchoir - (3 chambres, possible 4) - Quartier BARBERIE L'agence VIMMO (Vincent LE FLOCH - O6 95 93 58 ...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Výťah
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
8dní
Aktualizované:
2dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Chemin du Halage, Nantes
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.