SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
229 000 €
(3 635 € / m²)
Predaj
Atypický
63 m²
Rue Sully, Nantes

miestnostiAtypický
plocha63 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Exclusivité, à 30 minutes de Nantes, dans un très beau château, appartement en duplex au dernier étage, Type 2/3, 63 m² Loi Carrez, 74m² au sol, avec ...

Ostatné
Vek ponuky: 139dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Rue Sully, Nantes
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

JULIEN CIRON IMMOBILIER