SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
112 500 €
(1 278 € / m²)
Predaj
4+1
88 m²
Passage Chaptal, Mulhouse

miestnosti4+1
plocha88 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

IMBS IMMOBILIERE SERVICES vous propose à la vente cet appartement F4 de 88,58 m² situé au 1er étage d’un immeuble en copropriété au 15 avenue Aristide...

Ostatné
Vek ponuky: 27dní
Aktualizované: 12dní

Lokalita

Passage Chaptal, Mulhouse
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IMBS IMMOBILIERE SERVICES