SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
193 000 €
(2 053 € / m²)
Predaj
5+1
94 m²
Rue Gustave Eiffel, Morangis

miestnosti5+1
plocha94 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Laissez-vous séduire par cet appartement spacieux de 5 pièces et 94 m², niché au 4e et dernier étage d'un immeuble à Morangis. Profitez de sa luminosi...

Plynové
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Rue Gustave Eiffel, Morangis
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ZEFIR IMMOBILIER