SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
370 000 €
(3 737 € / m²)
Predaj
4+1
99 m²
Avenue Albert Einstein, Montpellier

miestnosti4+1
plocha99 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Plongez au cœur de Montpellier avec cet appartement T4 de 99 m², situé au troisième étage d'un immeuble historique datant de 1881. Ce bien rare marie ...

Elektrické
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Avenue Albert Einstein, Montpellier
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ZEFIR IMMOBILIER