SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
217 640 €
(3 818 € / m²)
Predaj
3+1
57 m²
Cour Alfred Wegener, Montpellier

miestnosti3+1
plocha57 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Découvrez rapidement cette opprtunité sur Montpellier !    Appartement 3 pièces de 57 m2 avec une terrasse de 19m2.   - 2 chambres de 11.59 m2 et 11.9...

Ostatné
Vek ponuky: 19dní
Aktualizované: 6dní

Lokalita

Cour Alfred Wegener, Montpellier
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Acrédit Conseil