SUPA24
Obývačka; prirodzené svetlo, moderný štýl
Obývačka; drevená podlaha, prirodzené svetlo, moderný štýl
Obývačka; drevená podlaha, prirodzené svetlo, moderný štýl
188 000 €
(3 481 € / m²)
Predaj
2+1
54 m²
Cour Alfred Wegener, Montpellier

miestnosti2+1
plocha54 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Situé dans le très recherché quartier des Beaux-Arts à Montpellier, cet élégant appartement T2 de 55 m2 entièrement rénové. Niché dans un environnemen...

Ostatné
Vek ponuky: 81dní
Aktualizované: 81dní

Lokalita

Cour Alfred Wegener, Montpellier
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Actuel Immobilier