Výpis ponúk
11
11
11
598 000 €
(5 436 € / m²)
Predaj
4+1
110 m²
Avenue Albert Einstein, Montpellier
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
4+1
plocha
110 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
VENTE APPARTEMENT 4 PIÈCES MONTPELLIER BOUTONNET Exclusivité! Coup de coeur ! Dans résidence de standing sécurisée, en étage élevé, magnifique apparte...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Výťah
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Terasa
Výhľad
Po rekonštrukcii
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Plynové
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
90dní
Aktualizované:
1dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Avenue Albert Einstein, Montpellier
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.