SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
187 000 €
(2 968 € / m²)
Predaj
3+1
63 m²
Rue du Four, Monteux

miestnosti3+1
plocha63 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

iad France - Stéphanie Thery vous propose: Appartement Lumineux - 3 Pièces - Balcon à MonteuxSitué dans la charmante ville de Monteux, cet appartement...

Ostatné
Vek ponuky: 7dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

Rue du Four, Monteux
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France