SUPA24
291 800 €
(6 343 € / m²)
Predaj
2+1
46 m²
Rue du Veret, Messery

miestnosti2+1
plocha46 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Messery, new program of 10 housing units VILLA DES ARTS , close to the center and the lake, small intimate condominium, apartment type 2 of 46.19 m2 f...

Ostatné
Vek ponuky: 495dní
Aktualizované: 495dní

Lokalita

Rue du Veret, Messery
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

AGENCE ALPI IMMOBILIER